CATHARINA GÖTH. Mouton Rothchild, serigrafi, signerad samt numrerad.

514098. CATHARINA GÖTH. Mouton Rothchild, serigrafi, signerad samt numrerad.

57 x 43 cm.

Äkthetsintyg medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 43 cm.

Äkthetsintyg medföljer.

Antal besök: 520