MATSALSSKÅP, med vitrindel.

514097. MATSALSSKÅP, med vitrindel.

Sammansatt av två olika skåpsdelar, den nedre från omkring 1700-/1800-tal. Den övre från omkring samma tid, möjligennågot senare, omgjord till vitrin under 1900-talet.

Höjd 195 cm.
Längd ca. 100 cm.
Bredd 35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 195 cm.
Längd ca. 100 cm.
Bredd 35 cm.

Antal besök: 577