CATHARINA GÖTH. 'Chateau Lafire-Rothschild', serigrafi, signerad samt numrerad.

514065. CATHARINA GÖTH. 'Chateau Lafire-Rothschild', serigrafi, signerad samt numrerad.

57 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 43 cm.

Antal besök: 1 299