CATHARINA GÖTH. 'Chateau Haut Brion', serigrafi, signerad samt numrerad.

514050. CATHARINA GÖTH. 'Chateau Haut Brion', serigrafi, signerad samt numrerad.

Med äkthetsintyg.

57 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med äkthetsintyg.

57 x 43 cm.

Antal besök: 714