BORDSLAMPA, Globen AB, 1900-talets andra hälft.

514030. BORDSLAMPA, Globen AB, 1900-talets andra hälft.

Fjärill, höjd ca. 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fjärill, höjd ca. 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 925