SKEDAR, 2 st, silver, vikt tillsammans ca 119 gram, 1800-tal.

514014. SKEDAR, 2 st, silver, vikt tillsammans ca 119 gram, 1800-tal.

Sked, Andreas Silfverberg, Ystad, 1821.
Längd ca 22 cm

Sked, Christoffer Hagman
Längd ca 20 cm

Total vikt tillsammans ca 119 gram.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 22 cm

Sked, Christoffer Hagman
Längd ca 20 cm

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 372