Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
HANS PETER JARZ. "Totem", blandteknik, signerad och daterad -80.
514006. HANS PETER JARZ. "Totem", blandteknik, signerad och daterad -80.
223 x 31 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
223 x 31 cm.
Ej examinerad ur ram.
Växjö Auktionskammare
1 106