PARTI KERAMIK, figuriner i keramik, 14 st, signerade bl a Karla Holm, Rolf Palm etc.

513899. PARTI KERAMIK, figuriner i keramik, 14 st, signerade bl a Karla Holm, Rolf Palm etc.

Höjd från 0,5 cm upp till 4,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 674