DOCKA, märkt 342 5 Germany, 1900-talets första kvartal.

513897. DOCKA, märkt 342 5 Germany, 1900-talets första kvartal.

Längd 51 cm.

Bruksslitage
Två fingrar på ena handen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 51 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 346