COLLIER, bärnsten, 3 stycken, 1900-talets andra hälft.

513889. COLLIER, bärnsten, 3 stycken, 1900-talets andra hälft.

Längd cirka 47, 66 och 66 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd cirka 47, 66 och 66 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 218