IVAN JOERN. Dans. Olja på duk, signerad och daterad 1957.

513765. IVAN JOERN. Dans. Olja på duk, signerad och daterad 1957.

74,5 x 65,5 cm.

Krackelyr, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

74,5 x 65,5 cm.

Krackelyr, lagning.

Antal besök: 1 240