GRAFISKT BLAD, Charles XV, 1800-talets andra hälft.

513745. GRAFISKT BLAD, Charles XV, 1800-talets andra hälft.

Bladstorlek ca 72 x 52 cm.

Hanteringsveck, ram med fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek ca 72 x 52 cm.

Antal besök: 327