FÅTÖLJER, rotting, 2 stycken, 1900-talets mitt.

513697. FÅTÖLJER, rotting, 2 stycken, 1900-talets mitt.

Rygghöjd 104 cm
Bredd 56 cm (yttermått).

Bruksslitage
Lindning av armstöd och ett ben tejpade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 104 cm
Bredd 56 cm (yttermått).

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 397