DOSOR 2 st samt CIGARETTETUIER 2 st, silver, 1900-tal.

513654. DOSOR 2 st samt CIGARETTETUIER 2 st, silver, 1900-tal.

2 st dosor, en med motiv i relief (diameter ca 4,8 cm).
2 st cigaretteruier, längd ca 8,5 - 11 cm.

Total vikt ca 285 gram.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 285 gram.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 470