VAS, glas, Mdina Glass, Malta, daterad 1977.

513547. VAS, glas, Mdina Glass, Malta, daterad 1977.

Höjd ca 18,5 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18,5 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 1 956