MORTEL, Malm Barock 1600/1700-tal.

513448. MORTEL, Malm Barock 1600/1700-tal.

1 st, mortel dekor med drake, daterad XVI, höjd 11 cm, diameter 11 cm, stöt 16,5 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 665