KANDELABER, 7 ljusarmar, malm, 1900-tal.

513391. KANDELABER, 7 ljusarmar, malm, 1900-tal.

Höjd 33 cm.
Bredd 31 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.
Bredd 31 cm.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 313