MATSERVISDELAR, ca 40 delar, flintgods, Wexiö, Gustavsberg.

51336. MATSERVISDELAR, ca 40 delar, flintgods, Wexiö, Gustavsberg.

Bestående av 2 flata tallrikar, 11 förrättstallrikar, 3 assietter, 6+6 djupa tallrikar, terrin, fat, 2+1 uppläggningsfat, uppläggningsskål.

Omfattande slitage, sprickor, missfärgningar och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 559