SIDENMÅLNINGAR, 4 st, orientaliska.

513349. SIDENMÅLNINGAR, 4 st, orientaliska.

Ca 23x22,5, 29x24, 24x17,5 resp. 32x22 cm.

Slitage och skador, ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 433