YURI KRASNY. Tale no 7, Azaran Bulbul from Armenia 3/3, blandteknik, signerad och daterad -69.

513317. YURI KRASNY. Tale no 7, Azaran Bulbul from Armenia 3/3, blandteknik, signerad och daterad -69.

Ca 24 x 13 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 24 x 13 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 004