YURI KRASNY. The tale of the orphan from Azerbaijan, tale no 2/6, blandteknik, signerad och daterad -69.

513308. YURI KRASNY. The tale of the orphan from Azerbaijan, tale no 2/6, blandteknik, signerad och daterad -69.

Ca 24 x 13 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 24 x 13 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 858