YURI KRASNY. Tale no 11, Ibrahim from Azerbaijan 1/6, blandteknik, signerad och daterad 69.

513301. YURI KRASNY. Tale no 11, Ibrahim from Azerbaijan 1/6, blandteknik, signerad och daterad 69.

Ca 24 x 12,5 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 24 x 12,5 cm.

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 590