513279. SERVERINGSVAGN, trä med Perstorpsplattor, "Virr varr", Sigvard Bernadotte, 1900-talets andra hälft.
Serveringsbord på hjul med ett hyllplan, utfällbar extraskiva.
Höjd, 73 cm.
Bredd, 58,5, 76 cm, med extraskiva.
Djup, 44 cm.
Smärre slitage samt märken.