FIGURINER, 5 st porslin, Goebel, M.J. Hummel samt Disney.

513275. FIGURINER, 5 st porslin, Goebel, M.J. Hummel samt Disney.

Högsta höjd ca 12 cm.

Slitage. 1 med limmat huvud. Bambi med möjlig mikronagg på svansen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 12 cm.

Antal besök: 496