BORDSLAMPA "ELIDUS KUBEN" Hans Agne Jakobsson, 1900-talets andra hälft.

513188. BORDSLAMPA "ELIDUS KUBEN" Hans Agne Jakobsson, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 40 cm. Grön.

Bruksslitage, Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40 cm. Grön.

Bruksslitage, Smärre repor.

Antal besök: 4 549