STRINGBORD, teak, 1900-talets mitt.

512985. STRINGBORD, teak, 1900-talets mitt.

Bord i teakfanér med tidningshylla.
Längd 51,5 cm.
Bredd 30,5 cm.
Höjd 49 cm.

Slitage, repor på bordskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 51,5 cm.
Bredd 30,5 cm.
Höjd 49 cm.

Slitage, repor på bordskiva.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 512