Auktionsverket Engelholm
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, röllakan signerad KP Kerstin Persson, 245 x 160 cm.
512978. MATTA, röllakan signerad KP Kerstin Persson, 245 x 160 cm.
245 x160 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
245 x160 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
1 291