HYLLA, rokoko, 1700-tal.

HYLLA, rokoko, 1700-tal.
512876. HYLLA, rokoko, 1700-tal.

Målad och bronserad. Skuren dekor. Höjd ca 27 cm.

Slitage. Ett avslag på dekor. Senare målning och bronsering. Ett väggfäste saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 159