HERRARMBANDSUR, Astra, 14k guld, 1950/60-tal.

512834. HERRARMBANDSUR, Astra, 14k guld, 1950/60-tal.

Herrarmbandsur i 14k Bolidenguld med manuellt urverk, antimagnetisk och stötsäker incabloc, baksidan 'Guld från Boliden', diameter utan krona 32 mm, totalvikt 29 gr.

Bruksslitage, uret fungerar vid test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 101