VATTENKANNOR, 4 st, mässing samt koppar, 1900-tal.

512824. VATTENKANNOR, 4 st, mässing samt koppar, 1900-tal.

Bland annat märkt Th Widerholm Göteborg och Dalagruppen.
Högsta höjd ca 23 cm.

Slitage, anlupna, lagningar, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 23 cm.

Antal besök: 1 334