KELIMVÄV. 158 X185 cm. tidigt 1900-tal.

51273. KELIMVÄV. 158 X185 cm. tidigt 1900-tal.

Geometriska mönster i matta röda,blå och naturfärger.Bandkantade kortsidor.

Bristningar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bristningar och slitage.

Antal besök: 1 108