LUFTKOMPASS till FLYGPLAN, metall/glas, Type "P10", No "31026B", 1900-tal.

512715. LUFTKOMPASS till FLYGPLAN, metall/glas, Type "P10", No "31026B", 1900-tal.

Höjd 10 cm.
Diameter 18,5 cm.
Originallåda medföljer.

Slitage, ej funktionstestad, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm.
Diameter 18,5 cm.
Originallåda medföljer.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 718