FICKKNIV, 18K rödguld samt stål med diamanter, totalt ca 0,05 ct, Ekström Sweden Ab, 1987. Vikt 47,93 g.

512704. FICKKNIV, 18K rödguld samt stål med diamanter, totalt ca 0,05 ct, Ekström Sweden Ab, 1987. Vikt 47,93 g.

Fickkniv med kniv, nagelfil samt flasköppnare. Briljantslipade diamanter. Längd 72 mm.

Lätt ytslitage. Fåtal repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt ytslitage. Fåtal repor.

Antal besök: 771