Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
KATARINA ELFAST, Färglitografi, signerad och numrerad 173/280.
512687. KATARINA ELFAST, Färglitografi, signerad och numrerad 173/280.
Bildyta 35x25 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bildyta 35x25 cm.
Göteborgs Auktionsverk
663