TORE KURLBERG, Kustlandskap, olja på duk, signerad och daterad 74.

512686. TORE KURLBERG, Kustlandskap, olja på duk, signerad och daterad 74.

61x46 cm.

Något ospänd duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

61x46 cm.

Något ospänd duk.

Antal besök: 556