GÜNTER TEUTSCH. Olja på duk.

GÜNTER TEUTSCH. Olja på duk.
512661. GÜNTER TEUTSCH. Olja på duk.

Komposition, signerad och daterad -64. 59x78 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 818