ARNE GRANHALL. Olja på pannå.

ARNE GRANHALL. Olja på pannå.
512657. ARNE GRANHALL. Olja på pannå.

Spannmålsloft, signerad och daterad -66, 70x60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 125