ALAIN SOUCASSE. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 46/90.

512651. ALAIN SOUCASSE. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 46/90.

Bladmått 60 x 47 cm.

ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 60 x 47 cm.

ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Antal besök: 441