UNBEKANNTER KÜNSTLER. STILLEBEN GULA BLOMMOR, olja på duk, signerad, omkring 1930.

512647. UNBEKANNTER KÜNSTLER. STILLEBEN GULA BLOMMOR, olja på duk, signerad, omkring 1930.

Olja på duk, signerad nedre högra Albr. Müller, 1930-tal, 59 x 62 cm.

Skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skadad.

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 517