BORDSLAMPA, art nouveau-stil, 1900-talets andra hälft.

512621. BORDSLAMPA, art nouveau-stil, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 41 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 41 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 549