FONTÄNFIGUR, Den lille havefru, Gino Manca.

512606. FONTÄNFIGUR, Den lille havefru, Gino Manca.

Höjd 56 cm.

Slitage och småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56 cm.

Slitage och småskador.

Antal besök: 2 187