MATTA, orientalisk samt KELIM, design. T. Zydron.

51256. MATTA, orientalisk samt KELIM, design. T. Zydron.

Matta, 110x75 cm.
Kelim, 62x74 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Matta, 110x75 cm.
Kelim, 62x74 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 250