BORD, 1900-talets senare del.

BORD, 1900-talets senare del.
512522. BORD, 1900-talets senare del.

Bord med vitt underrede och naturfärgad bordsskiva samt en låda, mått 107x39 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 351