GLASSERVIS, 42 delar, "Recette", Bengt Orup, Johansfors, 1900-tal.

512470. GLASSERVIS, 42 delar, "Recette", Bengt Orup, Johansfors, 1900-tal.

11 vinglas
12 sherryglas
12 snapsglas
7 små glas.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 vinglas
12 sherryglas
12 snapsglas
7 små glas.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 999