ARVID NILSSON. Landskap med bondgård, akvarell, signerad.

512457. ARVID NILSSON. Landskap med bondgård, akvarell, signerad.

Ca 46 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 46 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 520