Glas på hög fot. Anders Wingård. Höjd 30 cm, diameter 10 cm. Signerad Anders 96 182/319.
Skål, osignerad. Diameter 19,5 cm.
Päron. Höjd 13 cm. Etikettmärkt Scancrystal.
Vas, gul glasmassa. Carlos R. Pebaque. Höjd 13 cm. Signerad Carlos R. Pebaque 93 Sjöhyttan Sweden.
Iskub. Osignerad. 2,5 x 2,5 cm.
Frukt. Osignerad. Längd 7 cm.
Pokalglas. Höjd 19 cm. Ben tillverkat av glasstavar i olika färg. Diameter 7,5 cm. Sigerad MM 99.
Fat, dekor av man. "Days" Bertil Vallien. 10,5 x 10,5 cm. Etikettmärkt Kosta Boda.
Bruksskick.
Frukt. Osignerad. Längd 7 cm.
Bruksskick.