HALLMÖBEL omärkt, SPEGEL Lammhults, TIDNINGSHYLLA samt VÄGGLAMPETT omärkt. 1900-talets andra hälft.

51241. HALLMÖBEL omärkt, SPEGEL Lammhults, TIDNINGSHYLLA samt VÄGGLAMPETT omärkt. 1900-talets andra hälft.

Hallmöbel längd 97, bredd 33, höjd 55 cm.
Spegel ca 120 x 52 cm.
Vägglampett.
Tidningshylla.

Slitage. Vägglampett saknar kupa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel ca 120 x 52 cm.
Vägglampett.
Tidningshylla.

Antal besök: 1 941