FÄLLBORD, 1800-tal.

FÄLLBORD, 1800-tal.
512374. FÄLLBORD, 1800-tal.

Höjd ca 75 cm
Diameter 80 m.

Ålders samt bruksslitage. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
512374. FÄLLBORD, 1800-tal.

Höjd ca 75 cm
Diameter 80 m.

Antal besök: 450