KONSOLUR, Eluxa, 1900-tal.

KONSOLUR, Eluxa, 1900-tal.
512358. KONSOLUR, Eluxa, 1900-tal.

Total höjd 52 cm. Målad samt detaljer av mässing.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 421