TEKANNA samt TEKOPP, glas, Signe Persson Melin, Boda Nova, 1900-tal.

512350. TEKANNA samt TEKOPP, glas, Signe Persson Melin, Boda Nova, 1900-tal.

Tekanna samt underdel, Höjd 24 cm
Tekopp samt fat, höjd tillsammans ca 7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 004